Rezervasyon | TRANSPORTER 9+1

Uşak Günlük Aylık Araç Kiralama | Transporter teknik  özellikler

Uşak’ta Günlük ve Aylık olarak Araç Kiralamak isteyenler için, Renault Clio özellikleri son derece kullanışlıdır.

transporter, gösterişli bir tasarıma sahiptir ve şehirde güvenli bir sürüş sağlaması için tasarlanmıştır. Yaklaşık 2.5tdi motoru ile transporter aracın performans özellikleri her zaman yüksektir.

Konfor açısından baktldğgnda, aracın standart donanımlar dahilinde geniş kokpiti ve havalandirma odaklı klima sistemi mevcuttur. Genel olarak da transporter ‘da rahat oturulabildiğini belirtmek mümkündür.

Güvenlik açsndan bakldgnda, Transporter size 6 airbag (havza) sayesinde tasarruf edebilmenizi sağlar. Ayrca ABS fren sistemi de araca eklenmiştir. Fren performanslar iyi seviyelere ulaşmada yardmc olacağndan emin olabilirsiniz.

Genel olarak, Uşak’taki Günlük ve Aylk Arac Kiralama ihtiyacınzda  size memnuniyet verici bir tecrbe sunmasn beklentisindeyiz!

As a traveler, I know how important it is to have reliable transport when you’re on the go. That’s why I was so excited when I heard about Uşak Günlük Aylık Araç Kiralama’s offering of car rental services with the Transporter. With its impressive technical features, this compact car has everything you need for a comfortable.

Uşak Günlük Aylık Araç Kiralama

Technical Specification

Price : 950₺
Body-Type : Yeni
Model-Year : 2020
Engine-Type : Manuel
Car-Color : Beyaz
Car-Mileage : 150mph

Dealers Details

WhatsApp
Watshaap
WhatsApp
Dilerseniz Whatshaap"tan bize yazın..